Wiertnica pozioma sterowana WPS-50S

Rodzaj ogłoszenia : Sprzedaż / Oferta
Tytuł : Wiertnica pozioma sterowana WPS-50S
Stan : Używany - nie podano
Cena netto : 60 000 zł
Komentarze :
Firma Bipromasz z Bydgoszczy ma na swoim składzie kilkanaście maszyn wiertniczych. Są to głównie maszyny używane w bardzo dobrym stanie lub do remontu i modernizacji, który można zrealizować w firmie Bipromasz – zwłaszcza w zakresie wymiany lub naprawy układu hydraulicznego lub w zakresie przebudowy mechanicznej.Wiertnica pozioma sterowana WPS-50S służy do wykonywania przewiertów pod drogami, nasypami kolejowymi lub innymi budowlami z możliwością precyzyjnego sterowania w celu zachowania założonego kierunku wykonywanego otworu.
Wiertnica służy do wykonywania rurociągów w zakresie średnic zewnętrznych od 150 do 560 mm o długości do 50m. Do wiercenia używa się narzędzi i rur o długości roboczej 1 m.
Komorą startową wiertnicy jest standardowo studnia okrągła o średnicy 2000 mm.
Wiertnica WPS-50S jest przeznaczona przede wszystkim do pracy w technologii wiercenia na sucho w gruntach lekkich i średniospoistych. W pierwszym etapie wciskana jest żerdź kontrolowana systemem teleoptycznym. Drugim etapem jest wiercenie ślimakiem w stalowych rurach osłonowych. Główne zastosowanie standardowej technologii to wykonywanie przewiertów o niewielkich spadkach i instalowanie rurociągów kanalizacyjnych. Wiertnica może być również wykorzystywana do pracy w innych technologiach. Obszar pracy wiertnicy na całym odcinku przewiertu należy odwodnić.
Wiertnica WPS-50S powinna być zasilana z agregatu hydraulicznego typu HAS-70 lub HAS-90.

Dodaj do mojej listy


Drukuj


Opublikuj ogłoszenie


Unikaj oszustwa


Zgłoś problem

Bipromasz Sp. z o. o. Sp. k.

ul. Bronikowskiego 8 - 85-426 Bydgoszcz - Polska

Firma Handlowo-Usługowa

Członek od 2 lat i 6 Miesiąc

Zobacz 13 ofert Bipromasz Sp. z o. o. Sp. k.

W tym 7 wiertnice

Mieczysław GORZOCH
Polski - Angielski

60 000 netto