Zagęszczarka Arrowhead ACP550 dla koparek o wadze 5-9 ton

Zagęszczarka Arrowhead ACP550 dla koparek o wadze 5-9 ton
Zagęszczarka Arrowhead ACP550 dla koparek o wadze 5-9 ton
  • Zagęszczarka Arrowhead ACP550 dla koparek o wadze 5-9 ton
  • Zagęszczarka Arrowhead ACP550 dla koparek o wadze 5-9 ton
  • Zagęszczarka Arrowhead ACP550 dla koparek o wadze 5-9 ton
25 500 netto


1

Szczegóły ogłoszenia

Rodzaj ogłoszenia : Sprzedaż / Oferta
Tytuł : Zagęszczarka Arrowhead ACP550 dla koparek o wadze 5-9 ton
Stan : nowy
Cena netto : 25 500
Komentarze :

Zagęszczarka hydrauliczna do koparko-ładowarek koparek kołowych i gąsienicowych o wadze roboczej 5-9 ton.

Siła zagęszczania: 2500 kg
Maksymalna częstotliwość zagęszczania: 2100 obr./min.
Waga: 400 kg
Wymiary płyty: 445 x 760 mm
Wymagany przepływ oleju: 90-100 l/min
Ciśnienie robocze: 103 bar
Waga nośnika: 5-9 ton

Producent: Arrowhead Rockdrill, Wielka Brytania, dostarczający młoty hydrauliczne, nożyce wyburzeniowe, płyty zagęszczające i chwytaki wyburzeniowe do maszyn budowlanych od 1978 roku. Obowiązuje roczna gwarancja od daty sprzedaży. Urządzenie dostarczane z instrukcją obsługi w języku polskim. W cenie: komplet przewodów, płyta adaptacyjna.

Zagęszczarka hydrauliczna do koparko-ładowarki pozwala na sprawne i skuteczne zagęszczanie gruntu. Jest mocowana na ramieniu maszyny i zasilana z uniwersalnej linii hydraulicznej. Charakteryzuje się wysoką siłą zagęszczania i prostą obsługą, co pozwala na znacznie szybszą pracę niż w przypadku zagęszczarek ręcznych.

Unikalna konstrukcja zapewniająca doskonałe tłumienie drgań

Seria zagęszczarek Arrowhead Rockdrill ACP jest zbudowana przy wykorzystaniu unikalnej konstrukcji profilu „V”, co umożliwia silne zagęszczanie i napędzanie płyty roboczej, zapewniając jednocześnie doskonałą ochronę koparki przed wibracją dzięki zastosowaniu buforowych tłumików liniowych o dużej wytrzymałości.

Produkowana z najwyższej jakości stali i wykorzystująca tylko najlepsze komponenty (łożyska i silniki hydrauliczne) dostępne w USA i Europie, seria zagęszczarek do koparek ACP została zaprojektowana tak, aby zapewnić długą żywotność. Rozbryzgowa technologia smarowania zapewnia, że łożyska są automatycznie smarowane bez użycia smaru, dzięki czemu zagęszczarki ACP mogą pracować dłużej, jendocześnie zapewniając większą wydajność.

Zagęszczarki do koparek Arrowhead Rockdrill ACP zapewniają maksymalny zwrot z inwestycji i doskonałą wydajność na miejscu pracy przy ich wysokiej jakości, niezawodności i prostocie.

Urządzenie jest kompletne wraz z przewodami zasilającymi oraz złączkami. Cena podana w ofercie jest ceną netto i należy do niej doliczyć podatek 23% VAT.

Polska, Śląskie
25 500 netto


1

ADS Technic

Dealer / Dystrybutor

Polska, Śląskie

Aktywny od 9 lat i 3 miesięcy


Pan Kamil Jagłowski
Polski

Nasi partnerzy

Zleć transport tego sprzętu

Dobre praktyki

Aby zapewnić Ci spokojne kupowanie i sprzedawanie, oferujemy kilka wskazówek, które pomogą zabezpieczyć Twoje transakcje przy zakupie lub sprzedaży używanego sprzętu.

Więcej informacji